Thrillers | Alle e-books

Terug naar Spanning

Resultaat 1 - 10 (van 1462)

Weergaveopties:

  • Lee Child Lokaas

    Lokaas - 2 Jack Reacher Chicago. Tijdens een doelloze wandeling ontmoet ex-militair Jack Reacher een aantrekkelijke jonge vrouw die slecht ter been is. Reacher helpt haar een handje, maar als ze zich omdraaien kijken ze recht in de loop van twee revolvers. Drieduizend kilometer later zitten ze vast in een geheim kamp in het uitgestrekte noorden van Montana. De vrouw zegt dat ze Holly Johnson heet en een FBI-agente is. Holly heeft lef en ze is sterk, maar de doorgewinterde Reacher voelt dat er...

    E-book

    Bekijk details van Lokaas

  • Lisa Wingate Kinderen van de rivier

    Aangrijpende New York Times bestseller, gebaseerd op een waargebeurd verhaal over een weeshuis. ‘Kinderen van de rivier’ van Lisa Wingate begint in het Memphis van 1939. De twaalfjarige Rill leidt met haar broertje en zusjes een zorgeloos leven op een woonboot aan de Mississippi. Dan slaat het noodlot toe: de kinderen worden ontvoerd en komen terecht in een weeshuis. Daar zijn ze overgeleverd aan de grillen van een wrede directrice. De jonge Rill doet er alles aan om haar broertje en zusjes bij elkaar...

    E-book

    Bekijk details van Kinderen van de rivier

  • Candy Brouwer Bed & breakfast

    Een B&B, het klinkt zo lieflijk Een B&B in Frankrijk. Het klinkt zo lieflijk. Maar niets is minder waar… Als Jessica’s oude schoolvriendin Danielle naar New York vertrekt voor een fotoshoot, vraagt ze Jessica op haar B&B te passen. Naast Jessica is alleen Danielle’s bloedmooie assistent Alain aanwezig. Dan arriveert er onverwacht een gast. Terwijl Jessica Danielle probeert te bereiken, neemt Sven zijn intrek in het gastenverblijf. Alain en Sven liggen elkaar niet en Jessica ontdekt algauw dat...

    E-book

    Bekijk details van Bed & breakfast

  • James Thompson Tranen van Lucifer

    Niet weg te leggen! Thompsons tweede boek is nog beter dan zijn eerste, een must voor fans van Arnaldur Indriason, Stieg Larsson, Henning Mankell en Jo Nesb. Booklist (starred review) Inspecteur Kari Vaara krijgt de gevoelige opdracht om onderzoek te doen naar Arvid Lahtinen, een negentigjarige Finse nationale held die ervan verdacht wordt oorlogsmisdaden gepleegd te hebben tijdens de Tweede Wereldoorlog. Hij is de enige overlevende van de onlangs ontdekte Stalag 309-eenheid, die mogelijk communisten...

    E-book

    Bekijk details van Tranen van Lucifer

  • Ann Cleeves Onschuld

    Abigail Mantel is vijftien jaar wanneer ze door haar beste vriendin Emma dood in een greppel wordt aangetroffen. Jeanie Long, de vriendin van Abigails vader, is niet veel ouder wanneer ze voor de moord wordt veroordeeld. Tien jaar later raakt het dorp Elvet aan de Engelse kust opnieuw in beroering. Na jarenlang te hebben volgehouden onschuldig te zijn, heeft Jeanie zich opgehangen in haar cel, bijna op hetzelfde moment dat een getuige zich meldt die haar alibi op de dag van de moord kan bevestigen....

    E-book

    Bekijk details van Onschuld

  • Jens Henrik Jensen Bevroren vlammen

    Voor zover iedereen weet is oorlogsveteraan Niels Oxen verongelukt op zee. In werkelijkheid bevindt hij zich op een eiland in de Zweedse archipel, waar hij het dilemma overpeinst dat voor hem ligt. Als de leiders van het geheime netwerk Danehof ontdekken dat ze er niet in geslaagd zijn Oxen te doden, zullen ze een meedogenloze klopjacht starten om hun fout te herstellen. Als de politie erachter komt dat hij nog leeft, zal hij gearresteerd worden voor een moord die hij niet beging. Hoewel alle...

    E-book

    Bekijk details van Bevroren vlammen

  • Patrick Bernhart De boeken van Oranje

    Wat als Willem-Alexander zijn geheime memoires zou schrijven? Wat zou daar in staan? De troonsbestijging van koning Willem-Alexander nadert. Het land is in rep en roer. Naast zijn nieuwe rol als koning betekent de inhuldiging ook dat Willem-Alexander zijn memoires als troonopvolger moet voltooien. Zijn gehéíme memoires, waarin hij onder meer uiteenzet wat hij van zijn moeder heeft geleerd en welke strategie hij als koning zal hanteren. Net als zijn voorouders dient ook hij zijn deel aan de...

    E-book

    Bekijk details van De boeken van Oranje

  • Steven James Misleiding

    In de thriller ‘Misleiding’ keert Steven James met ons terug naar de jonge jaren van FBI-agent Patrick Bowers. Als hij op een avond alleen de plaats delict van een moord onderzoekt, wordt FBI-agent Patrick Bowers aangevallen door een man. Voordat Patrick de kans krijgt hem te overmeesteren en te arresteren, pleegt de man zelfmoord. In zijn zakken vindt Patrick een brief met zijn excuses. De mysterieuze moord en zelfmoord brengen Patrick op een pad dat leidt naar de diepten van de menselijke verdorvenheid:...

    E-book

    Bekijk details van Misleiding

  • Tim Lahaye, Jerry Jenkins Nicolae

    Wie je ook bent, wat je ook gelooft; op een dag zal de wereld voor altijd veranderen. Ben je er klaar voor? In `Nicolae , deel 3 van de apocalyptische thrillerserie `De Laatste Bazuin , is de wereld nog steeds verbijsterd door de miljoenen verdwijningen. Wanhopig is men op zoek naar vrede, veiligheid en een nieuwe leider. Als voorstander van totale ontwapening en één grote wereldgemeenschap, lijkt de innemende Nicolae Carpathia de ideale kandidaat en in korte tijd heeft hij alle macht in handen....

    E-book

    Bekijk details van Nicolae

  • Robert Ludlum, Eric Van Lustbader De Bourne collectie Het Bourne verraad

    Het Bourne verraad Jason Bourne probeert zijn enige vriend binnen de CIA te redden. Martin Lindros verdween in Afrika terwijl hij zendingen uraniumerts volgde. Bourne weet Lindros op te sporen en laat zich dan overhalen om met hem samen het geldspoor te volgen van terroristen die nucleair materiaal hebben aangekocht. Het spoor leidt naar Odessa, maar zodra ze daar zijn wordt Bourne gehinderd door verwarrende flashbacks van onbekende plaatsen en gebeurtenissen. Is hij soms het slachtoffer van...

    E-book

    Bekijk details van De Bourne collectie Het Bourne verraad