Zoekresultaten
Resultaat 1 - 4 (van 4)
-
Håkon Øvreås Bruno wordt een superheld
Bruno’s opa is dood. Als pestkoppen de hut van Bruno en Arthur slopen, bedenkt Bruno een plan. Hij gaat er 's nachts als superheld op uit en krijgt hulp van zijn opa. Vanaf ca. 8 jaar.
Kinderboek, Fictie
Nederlands, 1 online resource (ePub, 145 pagina's, 23056897 bytes), Querido Kinderboek, Amsterdam, 2014
E-book
-
Koos Meinderts Lang zal ze leven
Eva (16) redt een oude vrouw die op het treinspoor staat. Ze is ineens een held. Maar waarom stond mevrouw De Graaf daar op het spoor? Vanaf ca. 13 jaar.
Fictie, Kinderboek
Nederlands, 1 online resource (ePub2, 72 pagina's, 610662 bytes), De Fontein Jeugd, Utrecht, 2014
E-book
-
Janneke Schotveld Superjuffie in de soep
Juf Josje komt in actie als de dieren in de zeeën haar roepen. De zeeën worden vervuild door plastic. Maar de directeur heeft het in de gaten en ontslaat haar. Voorlezen vanaf ca. 7 jaar, zelf lezen vanaf ca. 8 jaar.
Kinderboek, Fictie, Schoolverhaal, Dierenleven
Nederlands, 1 online resource (ePub2, 98 pagina's, 6760719 bytes), Van Holkema & Warendorf, Houten, 2014
E-book
-
Fik Meijer Bejubeld en verguisd
helden en heldinnen in de oudheid
Levensbeschrijvingen van mannen en vrouwen uit de klassieke oudheid, die om uiteenlopende redenen als helden werden beschouwd en vereerd.
Non-Fictie
Nederlands, 1 online resource (ePub2, 304 p., 5528817 bytes), Atheneaeum - Polak & van Gennep, Amsterdam, 2014
E-book